SAMOGON FISH BAR

Смачний заклад на Подолі

Найперший заклад мережі ресторанів Samogon Bar. Це затишний ресторан з інтер’єром в дусі маєтків кінця позаминулого століття і стравами, приготованими за рецептами, зібраними в різних куточках країни.

«Без Подолу Київ неможливий» – ця фраза зустрічає гостей краще будь-якого швейцара. Дійсно, Поділ – історичне серце Києва, цей район був і залишається найколоритнішим місцем столиці. Старовинна архітектура, невеликі сквери, затишні дворики чимось нагадують одеські. Всі ці важливі деталі поєднав в собі Samogon Fish Bar, який розташувався недалеко від Контрактової площі, на набережній Дніпра.

Samogon Fish Bar — для вашого відпочинку, спілкування і задоволення. Історичне місце, дворик – літній майданчик, Одесько-єврейська тема. Це доступне, смачне і улюблене місце городян і гостей столиці, в якому ви обов’язково відчуєте себе як вдома.

Коли вона п'яна її важко знайти легко втратити і неможливо запхати в таксі.

Бронювання

Готуйся до відпочинку заздалегідь

Наші акції

БЕРЕЖИ ДРУЖИНУ! НАСТУПНА МОЖЕ БУТИ ГІРША

Наші заходи

Життя в стилі Samogon

Галерея

Лучшее от бренд шефа

Контакти

SAMOGON FISH BAR НА ПОДОЛІ

Адрес:

ВУЛ. НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 25

Телефон:

+38 (044) 425-22-55
+38 (098) 888-78-58

Email:

bar.samogon@gmail.com

SAMOGON GRILL BAR

Смачний заклад на Печерську

Samogon Grill Bar – смачне, веселе та музичне місце на Печерську. Тут багато м’яса та ексклюзивного крафтового алкоголю.

У SAMOGON GRILL BAR відкрита кухня і три види гриля: тепан, гриль для шаурми, гриль для курки. Гості можуть спостерігати, як готують їх страви. Окрема сторінка меню присвячена м’ясу на грилі – тут і курочка, і курчата табака з рум’яною скоринкою, крила, стейки, ковбаски, реберця … Не обійдеться і без смачних овочів-гриль і ситної шаурми з куркою.

Безперечна фішка SAMOGON GRILL BAR – музична спрямованість. У центрі залу обладнана сцена з усіма світловими та звуковими атрибутами, що дозволяє якісно проводити музичні вечори, починаючи з четверга по суботу, у виконанні кращих cover-band Києва. Кожен день грає DJ.

 “Самогон” тематика широко обіграна в інтер’єрі: величезна бочка-самогонний апарат зустрічає гостей при вході, на великий барній стійці розміщені рецепти та цитати, світильники виконані у формі графинів. Без уваги гостей точно не залишиться величезний самогонний апарат з безліччю приладів і трубок. Не забули в ресторані і про культуру: на стінах портрети українських письменників, а одна з них виглядає як книжковий стелаж.

У Samogon Bar буде цікаво туристам, але, в той же час, комфортно українським гостям: національна тематика обіграна тут ненав’язливо і оригінально. У нас прийнято голосно сміятися, невимушено спілкуватися і заводити нові знайомства – в загальному, забувати про умовності у всіх сенсах.

Коли вона п'яна її важко знайти легко втратити і неможливо запхати в таксі.

Бронювання

Готуйся до відпочинку заздалегідь

Наші акції

БЕРЕЖИ ДРУЖИНУ! НАСТУПНА МОЖЕ БУТИ ГІРША

Наші заходи

Життя в стилі Samogon

Галерея

Лучшее от бренд шефа

Контакти

SAMOGON GRILL BAR НА Печерську

Samogon Grill Bar на Печерске

Бульвар Леси Украинки, 34а

Телефон

+38 (068) 484-24-84

Email

Bar.samogon2@gmail.com