Завантажте меню

унікальне в кожному закладі

Наші смачні заклади

Душевні вечори та щедрі застілля

Команда

З усіх дурниць світу варто робити лише ті, що ведуть до грошей або оргазмів

Samogon Bar – це, по-перше, смачна та якісна кухня. По-друге, максимальний комфорт для гостя. Необхідно створити ідеальний клімат: атмосфера, концепція, якість продуктів.

І, найголовніше, це публіка, гості. Люди не купують те, що ти продаєш, люди купують те, ким ти є. Мені подобається аудиторія «Samogon Bar», вона мені близька. Я не люблю пафос; хоча у мене були і такі заклади, але я далекий від подібного формату. Моє – це одяг casual, вогнище, барбекю та приємна компанія.

Головний акцент – це продукти локальних виробників. Існує оманлива думка, що в наших закладах українська кухня. Це не зовсям так, скоріше ми пропонуємо просту, зрозумілу українську їжу, яка створюється з якісних, локальних продуктів. Ми займаємося смачною їжею, працюючи на клієнта. Я хочу, щоб гість був задоволений, адже людина, яка приходить в «Samogon Bar» довіряє нам своє дозвілля і свій час, отже, він повинен піти щасливим і повернутися ще не раз. У нас є жартівливий девіз: «Організуємо, проведемо, нікому не розповімо!»

Бухати - це вам не спортом займатися тут здоров'я потрібно!
Забронювати столик

Галерея

Моменти з Samogon Bar